محل تبلیغات شما
سلام
عیدتون مبارک .
متاسفانه به دلیلی همه لینک های وبم حذف شد ،با تلاش مجدد تا الان حدودی از لینک ها و آدرس ها رو پیدا و دوباره ثبت کردم ،از دوستان قدیمی و جدید خواهش مبکنم اگه لینک وبتون نیست ، لیکنتون رو برام بفرسید تا ثبت کنم.

همه چیز در سکوت مطلق سپـــــری میشه و هرزگاهی صدای اگزوز ماشین این سکوت رو درهم میشکند،
 دیدی گاهی وقت دلت یه حرفایی داره اما نمیتونه بیرون بریزه ، کسی نیس باهاش حرف بزنی ، اونوقته که دلت میگیره و توی تنهایی خودت بسر میبری ،
دوستای خوبم میتونم یه خواهشی ازتون داشته باشم، دوست دارم تک تک شما ، کسانی که بهم ارادت دارن ومن مخلصشون هستم پ

بچه ها برام دعا می کنید به آرزوم برسم ، برای همه تون همیشه آرزو و دعا داشتم میتونم الان فقط برای یبار ازتون خواهش کنم برام آرزو کنید به آرزوم برسم .التماستون میکنم برام آرزو کنید.

دوستتون دارم به اینکه هیچکدومتون رو هیچ وخ ندیدم
شب خوبی داشته باشید

به تلخــــــی جدایـــــــــــــی...

یه متن کوتاه ، اما برای تو ..

دلنوشته یهویی...حال و هوای غریب...

، ,رو ,برام ,لینک ,آرزو ,ها ,برام آرزو ,آرزوم برسم ,آرزو کنید ,کنید به ,به آرزوم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wholesale Minnesota Wild Jerseys NHLAt Lower Price. سایت تفریحی the best music رز سیاه پرطرفدارترین وبلاگ تفریح و سرگرمی Patricia's info etrocheckwinc ستارگان پاپ 1400 نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا فروشگاه اینترنتی خورجینک